• Znajdujesz się tutaj:

7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich

Od 13-16 maja tego roku odbędą się kolejne spotkania w ramach misji gospodarczych. Tym razem zaprosiliśmy przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z Rosji i Łotwy. Celem spotkania jest nawiązanie współpracy pomiędzy lokalnymi, a zagranicznymi biznesmenami, jak również wypromowanie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jako terenu dobrego do lokowania inwestycji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniach, które odbędą się w Piszu (14 maja) oraz Mikołajkach (15 maja). O miejscu i godzinie spotkania poinformujemy wkrótce na stronie www.mazurytobiznes.pl Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu pn. „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich” w partnerstwie Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie z 11 gminami: Miasto Giżycko, Giżycko, Miłki, Orzysz, Ruciane-Nida, Mikołajki, Miasto Mrągowo, Mrągowo, Ryn, Węgorzewo, Pisz. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

misje-gospodarcze-rosja-i-łotwa

Picture 1 of 1

Dodaj do zakładek Link.