„EKO-LOGIKA” I „MIŁKOWSKI DZIEŃ RODZINY”

XI Mazurski Festyn Ekologiczny „Eko-Logika” połączony z obchodami „Miłkowskiego Dnia Rodziny” odbył się 1 czerwca na boisku szkolnym w Miłkach. Muzyka szantowa w wykonani zespołu Załoga dr. Bryga, dziecięca śpiewy uczestników Przeglądu Piosenki Ekologicznej „EkoSong” oraz zespołów Ośrodka Kultury w Miłkach („Zygzaki” i „Trzy Cztery”) okraszone grami i zabawami sportowymi, a do tego spora dawka edukacji ekologicznej – tak pokrótce można opisać festyn. 

            „Eko-Logikę” zorganizował Mazurski Związek Międzygminny – Gospodarka Odpadami we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Miłkach, Zespołem Placówek Oświatowych w Miłkach, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miłkach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Miłkach.  Patronem honorowym imprezy była wójt Gminy Miłki – Barbara Mazurczyk. Impreza jest elementem kampanii pt. „Usuń azbest!”, współfinansowanej ze środków Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w ramach „Programu oczyszczania kraju z azbestu na lata 2009 – 32”.

Dodaj do zakładek Link.