• Znajdujesz się tutaj:

Misje gospodarcze – Zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach z przedstawicielami biznesu z Danii i Szwecji

Od 4 do 7 września w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich gościmy przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu z Danii i Szwecji. Nasi goście (poniżej szczegółowa prezentacja firm) są zainteresowani nawiązaniem bliższej współpracy z lokalnymi firmami związanymi z Regionalną Inteligentną Specjalizacją „Ekonomia Wody” oraz „Zdrowa żywność”.

Zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach / seminariach w Ruskiej Wsi, Gmina Węgorzewo (5.09, czwartek) i Wilkasach, Gmina Giżycko (6.09, piątek). Będą one okazją do bezpośrednich spotkań i rozmów służących nawiązywaniu kontaktów, jak również promocji oferty inwestycyjnej obszaru Wielkich Jezior Mazurskich.

 • 09.2019 (17:00 – 19:00) Seminarium na temat potencjału inwestycyjnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich ze szczególnym uwzględnieniem Gminy Węgorzewo. Spotkanie z przedstawicielami samorządu oraz lokalnymi przedsiębiorcami, rozmowy B2B. Adres : Villa Sielanka, Ruska Wieś 5B, 11-600 Węgorzewo
  • 00 – Przywitanie uczestników
  • 05 – Prezentacja potencjału inwestycyjnego Miasta i Gminy Węgorzewo (Burmistrz / przedstawiciel urzędu)
  • 30 – Prezentacja Stowarzyszenia WJM 2020
  • 45 – Prezentacja uczestników misji gospodraczej / przedstawicieli biznesu z Danii i Szwecji
  • 15 – Prezentacja przedsiębiorców KWJM uczestniczących w seminarium
  • 30 – Rozmowy bilateralne / B2B.

 

 • 09.2019 (17:00 – 19:00) Seminarium na temat potencjału inwestycyjnego Krainy Wielkich Jezior Mazurskich ze szczególnym uwzględnieniem Gminy Giżycko i Miasta Giżycko. Spotkanie z przedstawicielami samorządu oraz lokalnymi przedsiębiorcami, rozmowy B2B. Adres : Hotel Tajty, ul. Przemysłowa 17, 11-500 Giżycko
  • 00 – Przywitanie uczestników
  • 05 – Prezentacja potencjału inwestycyjnego Gminy Gizycko (Wójt / przedstawiciel urzędu)
  • 30 – Prezentacja potencjału inwestycyjnego Miasta Gizycko (Burmistrz / przedstawiciel urzędu)
  • 55 – Prezentacja Stowarzyszenia WJM 2020
  • 10 – Prezentacja uczestników misji gospodraczej / przedstawicieli biznesu z Danii i Szwecji
  • 30 – Prezentacja przedsiębiorców KWJM uczestniczących w seminarium
  • 45 – Rozmowy bilateralne / B2B.

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach prosimy o bezpośredni kontakt z realizatorem misji gospodarczych (firma GMSynergy, Rzgów) tel. +48 42 639 80 99, + 48 790 618 866, e-mail magda@gmsynergy.com.pl lub z Biurem Zarządu Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 (tel. + 48 515 576 658, swjm@mazury.to).

Misje-grafika-post_15-1

Picture 1 of 1

Załączniki

Dodaj do zakładek Link.