Spotkanie Biznesowe

Zapraszamy do udziału w jednodniowym BEZPŁATNYM warsztacie biznesowym „MAZURY TO BIZNES”.

Jak budować biznesowe relacje, które pomogą Ci rozwinąć firmę?
Przyjdź, zainwestuj wyłącznie czas i buduj swoją małą-wielką firmę!

I. CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS DYNAMICZNYCH I PRAKTYCZNYCH WARSZTATÓW?
• Jak budować relacje w biznesie? Gdzie ich szukać? Jakie narzędzia do tego wykorzystać?
• Jak zachęcić do współpracy? Jak korzystać ze zbudowanych relacji?
• Jaką siłę daje działanie w biznesowej grupie? Co można dzięki temu osiągnąć?
• Jak poznać prawdziwe potrzeby klientów i kontrahentów?
• Jak prezentować swoją firmę na spotkaniach biznesowych i towarzyskich?
• Jak budować dobre relacje wewnątrz firmy z pracownikami i współpracownikami?
• Jak zadawać pytania i jasno mówić o swoich potrzebach w negocjacjach? I jak w nich zwyciężać?
• Jak realizować w grupie małe i duże projekty?
• Jak wykorzystać portale społecznościowe do budowania relacji z klientami i przyjaznej marki firmy?
• Jak zbudować stronę internetową, by klienci chcieli dłużej na niej pozostać?

II. OD KOGO BĘDZIECIE SIĘ UCZYĆ?
Od trenerów biznesu, ekspertów i przedsiębiorców – jednym słowem wyłącznie praktyków.
Zero przegadanych, uniwersyteckich wykładów. Czeka Was wyłącznie praktyka i konkretne rozwiązania.

III. KOGO ZAPRASZAMY NA WARSZTATY?
Właścicieli małych, średnich i dużych firm z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich oraz ich pracowników odpowiedzialnych za promocję i marketing, zarządzanie, bezpieczeństwo oraz osób planujących założyć swój biznes.

IV. UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY
Wystarczy zgłosić chęć udziału w wybranym terminie poprzez wypełnienie formularza u dołu strony.
WAŻNE! Ilość miejsc ograniczona – grupy podczas warsztatów nie mogą przekraczać 30 uczestników. Wybierz dogodną dla Ciebie datę i zgłoś się. Decyduje termin zgłoszenia.

V. Najbliższe terminy:
• GIŻYCKO – 19 lutego 2020 r.
• WĘGORZEWO – 20 lutego 2020 r.
• PISZ – 21 lutego 2020 r.

VI. ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 oraz Partnerzy Projektu – Gmina Miasto Giżycko, Gmina Giżycko, Gmina Miłki, Gmina Orzysz, Gmina Ruciane-Nida, Gmina Mikołajki, Gmina Miasto Mrągowo, Gmina Mrągowo, Gmina Ryn, Gmina Węgorzewo, Gmina Pisz).

KONTAKT:
W razie pytań skontaktuj się z nami
telefonicznie +48 533706161
poprzez e-mail: spotkania@pir.edu.pl