Dzień otwarty CIitTT

Dzień Otwarty Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie

Już 25.06.2020 r. od godz. 10:00 zapraszamy na Dzień Otwarty Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie, który odbędzie się on-line! Bez wychodzenia z domu dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!

Nasze Centrum jest regionalnym promotorem korzyści płynących ze współpracy biznesu z nauką i oferuje przedsiębiorcom z regionu Warmii i Mazur szeroki zakres usług. Jeśli potrzebujesz uzyskać informacje dotyczące rynków zagranicznych, czy dostępnych dotacji unijnych – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pośredniczymy w nawiązaniu współpracy i transferze technologii. Chętnie przedstawimy naszą ofertę skierowaną do firm!

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

• Jak wypromować swoje produkty/usługi za granicą?
  • Jak wziąć udział w bezpłatnych międzynarodowych spotkaniach biznesowych on-line?
  • Jak pozyskać kontrahentów zagranicznych?
  • Jak zdobyć dofinansowanie na innowacyjny rozwój swojej działalności?
  • Nabór do jakich konkursów trwa obecnie, jakie są planowane na najbliższe miesiące?
  • Jak nawiązać współpracę badawczo-rozwojową?
  • Jakie usługi badawcze realizują pracownicy naukowi na rzecz przedsiębiorców?

połącz się z nami on-line i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Uwaga!
Dla wszystkich zapisanych uczestników przewidujemy bezpłatne, dwugodzinne doradztwo z wybranej przez siebie dziedziny (np. doradztwo z zakresu IPR, finansowe, technologiczne i wiele innych!) w dogodnym dla Was terminie.

Zaparz sobie kawę i spotykajmy się on-line w czwartek, 25.06.2020 r. o godz. 10:00.

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, zarejestruj się za pomocą formularza zgłoszeniowego on-line. http://www.uwm.edu.pl/een/index.php?option=com_k2&view=item&id=217:dzien_otwarty&lang=pl

Uczestnikom Dnia Otwartego CIiTT prześlemy link do spotkania.

• Joanna Popiel-Królik
  • Konsultant Enterprise Europe Network