Kiedy wywóz?

Chcesz wiedzieć, kiedy z miejsca Twojego zamieszkania będą zabierane pojemniki z odpadami?
•    Chcesz być informowany o nietypowych zbiórkach odpadów?
•    Chcesz zgłaszać zastrzeżenia dotyczące pracy firm zbierających odpady?
•    Nie wiesz do jakiego pojemnika masz wrzucić odpad?

k2

Zainstaluj aplikacje KIEDY WYWÓZ.

Aplikacja umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach oraz dokonywanie oceny jakości usług wywozowych świadczonych przez firmy oczyszczania miasta. Ponadto, zawiera aktualizowany na bieżąco spis stałych punktów selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK) i innych lokalizacji, w których możliwe jest pozostawienie odpadów. Aplikacja oferuje wiele funkcji takich jak: harmonogram odbioru odpadów, wyszukiwarkę odpadów, lokalizację PSZOK, możliwość zgłaszania nieprawidłowości, możliwość zgładzani dzikich wysypisk i wiele innych.

kiedy

Jak zacząć korzystać z aplikacji?

Pobierz aplikacje na swój telefon  http://www.kiedywywoz.pl/support/ 

Aby dodać lokalizację do aplikacji, należy w zakładce Lokalizacja wybrać ikonę Plus. Następnie należy wprowadzić miasto, ulicę i numer domu. Zezwolenie aplikacji na ustalanie położenia umożliwi prezentowanie listy lokalizacji według rosnącej odległości od bieżącego położenia. Brak zezwolenia oznacza, że lokalizacje na liście będą ułożone alfabetycznie. Harmonogram wywozów dla wybranej lokalizacji dostępny jest w zakładce Wywozy.

źródło; http://www.kiedywywoz.pl/

Dodaj do zakładek Link.