Dni Otwarte Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych

Szanowni Państwo

W imieniu Spółdzielni Socjalnej Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych w Kurzętniku serdecznie zapraszamy do udziału  w Dniu Otwartym, który odbędzie się 16 listopada 2022r. na terenie  podmiotu ekonomii społecznej  Spółdzielni Socjalnej Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych. 

"Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych to wyjątkowe miejsce na ziemi, które powstało z potrzeby serca, to przestrzeń, która pozwala odkrywać i realizować swoje pasje! Kacze Bagno jest  niezależnym ośrodkiem edukacji, animacji i kultury, stworzonym w budynku po starej oborze, do którego przyjeżdżają różnego rodzaju grupy /młodzieżowe i dorosłe/, by razem się bawić i uczyć.

Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych działa nieprzerwanie od 16 lat. Na co dzień prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz wykluczonych zawodowo.  Celem działań jest szeroko pojęta edukacja alternatywna, integracja społeczna oraz aktywizacja zawodowa oraz  wiele innych pozytywnych inicjatyw.

Jeśli poszukują Państwo nowych przestrzeni na realizację swoich projektów, bądź chcecie zobaczyć jak wygląda praca Spółdzielni Socjalnej serdecznie zapraszamy!"Plan wydarzenia: 16.11.2022r. (środa)

10:00 -11:00 prelekcja + oprowadzenie po Kaczym Bagnie

11:00 – 13:00 otwarte warsztaty: gry na bębnach afrykańskich, ceramiczne, tańca z ogniem

13:00 pokaz tańca z ogniem

13:15 – 13:45 obiad + bufet kawowy
13:45 – 14:00 podsumowanie wyjazdu
Miejsce: Kacze Bagno - Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, ul. Wybudowanie 4, 13-306 Kurzętnik www.kaczebagno.pl

Osoby zainteresowane udziałem zobowiązane są potwierdzić swoją obecność poprzez formularz zgłoszeniowy do dn. 14.11.2022r. 

Link do formularza poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciowtAPU6LL7LhZ9I-uCwlSVx_edfUOhfSJ8jOsiOthXP6EA/viewform?usp=sf_link

 Szczegółowych informacji o przedmiotowym wydarzeniu  udziela Pani Kamila Osowska tel.: +48 515-822-900 E-mail: biuro@kaczebagno.pl

Dodaj do zakładek Link.