KAJAKOWY „SPŁYW GALINDÓW”

W sobotę 16 czerwca odbyła się kolejna edycja kajakowego Spływu Galindów. Szlak tym razem wiódł z jeziora Ublik Mały (Zielonego) przez przepływ pod dawną groblą kolejową na jezioro Ublik Wielki, potem kanałem na jezioro Buwełno, gdzie w pensjonacie „Teresa” w Marcinowej Woli był krótki postój, po czym uczestnicy przepłynęli Głaźną Strugą na jezioro Wojnowo, aby zakończyć spływ na plaży w Kleszczewie. Pogoda była wspaniała, a uczestnicy w doskonałych nastrojach. Na zakończenie spływu w Kleszczewie były oczywiście pieczone kiełbaski i smakowita grochówka z kuchni polowej, jak również pokaz pieczenia sękacza, który później został skonsumowany, a także przeróżne gry i zabawy, a na zakończenie – tańce. Głównym partnerem i patronem spływu były Polskie Linie Lotnicze LOT, które obdarowały uczestników licznymi gadżetami.

Dodaj do zakładek Link.