Szanowni Mieszkańcy Gminy Miłki!

Dnia 6 czerwca dokonaliśmy odbioru kolejnej inwestycji drogowej w naszej gminie tj. drogi Miechy – Czyprki. Wszystkie cztery inwestycje drogowe zostały wykonane z dofinansowaniem unijnym z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Koszt w/w inwestycji to kwota 946671,00 zł, dofinansowanie unijne: 613946,00 zł.

Łącznie nasza gmina złożyła do PROW sześć projektów konkursowych (wszystkie pomyślnie przeszły procedurę konkursową).Oprócz dróg realizowane są jeszcze dwie inwestycje parkingowe tj: parking przed Urzędem Gminy oraz parking przed Ośrodkiem Zdrowia i alejką prowadzącą do cmentarza z zagospodarowaniem parkowym. Sześć inwestycji będzie nas kosztowało ok. 4mln 800 tys. a dofinansowanie unijne wynosi ok. 2 mln 700 tys zł.

Życzę Mieszkańcom Gminy Miłki aby nowe drogi i parkingi służyły Państwu jak najdłużej.