• Znajdujesz się tutaj:

Informacja o kandydatach do Gminnej Rady Seniorów kadencji 2020-2025

Informacja o kandydatach do Gminnej Rady Seniorów kadencji 2020-2025

 

Janina Symonowicz– Uniwersytet III wieku w Miłkach, PZERiI- koło w Miłkach

Aktywnie uczestniczy w życiu gminnej społeczności w wieku senioralnym. Należy do   Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów-koło w Miłkach oraz do Uniwersytetu III wieku w Miłkach. Podejmuje się realizacji wielu inicjatyw na rzecz   seniorów w ramach organizacji. Uczestniczy w zajęciach Klubu Seniora, a także należy do chóru emerytów    w Miłkach.

Barbara Mojżuk- Uniwersytet III wieku w Miłkach

Aktywny członek Uniwersytetu III wieku w Miłkach. Przez 12 lat przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich „Marcinianki”. Kieruje zespołem wokalnym w Marcinowej Woli. Aktywnie działa na rzecz seniorów.

Marek Kropielnicki- z listy poparcia seniorów

Aktywnie zaangażowany w istotne sprawy społeczności senioralnej. Aktualnie    konsekwentnie realizuje działania w kierunku gazyfikacji dla Gminy Miłki.

Stanisław Grzonka- Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Rydzewa, PZERiI-koło w Miłkach

 Od wielu lat pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Rydzewa. Lider społeczności lokalnej. Należy również do Uniwersytetu III wieku w Miłkach oraz Miłkowskiego Klubu Seniora. Pasjonat aktywnego trybu życia, sportowiec.

Tadeusz Bira– Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Rydzewa

Sekretarz Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Rydzewa. Aktywnie zaangażowany w działalność na rzecz seniorów. Uczestnik zajęć w Miłkowskim Klubie Seniora oraz Uniwersytetu III wieku.

Zbigniew Sadoś- Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Wieloletni Przewodniczący PZERiI koła nr 1 w Miłkach. Członek Klubu Seniora i Uniwersytetu III wieku w Miłkach. Pomysłodawca i organizator wielu wydarzeń
 o charakterze kulturalnych na rzecz seniorów.

Stefan Puka- Klub Seniora w Miłkach, PZERiI-koło w Miłkach

Czynnie uczestniczy w działaniach na rzecz seniorów. Aktywny uczestnik zajęć w Klubie Seniora. Członek Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów- koło nr 1 w Miłkach.

Dodaj do zakładek Link.