• Znajdujesz się tutaj:

Zapraszamy do prezentacji za pośrednictwem MAPY POWIATU GIŻYCKIEGO z wydzieranym kalendarium

Szanowni

Przedsiębiorcy, Właściciele firm, zakładów

Zapraszamy

do prezentacji za pośrednictwem

MAPY POWIATU GIŻYCKIEGO

z wydzieranym kalendarium

 

           Aktywność gospodarcza, a tym samym atrakcyjność inwestycyjna powiatu giżyckiego systematycznie wzrasta, olbrzymi potencjał przyciąga biznesmenów krajowych i zagranicznych. Rozbudowana infrastruktura techniczna stwarzająca dobre podstawy rozwoju różnorodnych inwestycji stanowi gwarancję możliwości rozwoju powiatu.

            Spotkacie tu Państwo wielkie możliwości rozwoju, a przede wszystkim – przyjaznych ludzi i życzliwość władz.

            Mapa jest formą promocji Państwa firmy, przyciągającą ludzkie spojrzenia. Stanowi narzędzie w nawiązywaniu nowych kontaktów i zdobywaniu kontrahentów, materiał promocyjny, zachętę i źródło informacji dla inwestorów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Państwem.

            Dystrybucja mapy obejmie Starostwo Powiatowe w Giżycku, targi i wystawy organizowane przez powiaty, miasta i gminy, które staną się dla wielu firm źródłem bezcennych kontaktów biznesowych, miejscem kreowania marek oraz niezastąpionym narzędziem marketingu bezpośredniego, targi – na których nastąpi promocja reklamujących się firm na mapie.

Mapa zostanie zamieszczona na stronie www.polskamultimedialna.pl

            Wydawcą mapy z kalendarium jest firma „NEGATYW” sp.z o.o.

Dodaj do zakładek Link.