Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w imieniu władz samorządowych gminy Miłki składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wam, drodzy Uczniowie, życzę aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzę, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Samych sukcesów oraz wytrwałości życzę nowym dyrektorom naszych placówek oświatowych – Pani Izabeli Puka, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Staświnach, oraz Panu Piotrowi Łobodzińskiemu, dyrektorowi Zespołu Placówek Oświatowych w Miłkach.

Wójt Gminy Miłki
Barbara Mazurczyk

Dodaj do zakładek Link.