Lokalny Katalog Firm

KATALOG FIRM DLA GMINY MIŁKI
www.owg.pl/katalog-firm/milki
Zachęcamy do zamieszczenia linku do Lokalnego Katalogu Firm na stronie Państwa Samorządu. Narzędzie jest bezpłatne i ogólnodostępne, a jego celem ma być szybkie pozyskiwanie informacji na temat wybranej usługi lub produktu o zasięgu lokalnym.
Co wyróżnia Lokalny Katalog Firm
  • Unikalność w skali kraju – Katalog to pierwsze w Polsce, spersonalizowane narzędzie, dedykowane konkretnej gminie oraz jej mieszkańcom;
  • Kompletność – informacje gromadzone w Katalogu są syntetyczne i dokładne;
  • Aktualność – dane firm, organizacji oraz instytucji dostępne w Katalogu są na bieżąco uzupełniane i analizowane;
  • Wiarygodność – wszystkie dane pozyskane zostały z oficjalnych rejestrów;
Katalog powstał w ramach największej ogólnopolskiej wyszukiwarki www.owg.pl jako uzupełnienie i rozszerzenie oficjalnych danych firm, o informacje typowo marketingowe. Jest ukłonem w kierunku Samorządu i potrzeb jego mieszkańców.
Mamy szczerą nadzieję, że przekazując Państwu spersonalizowany Lokalny Katalog Firm, przysłużymy się Gminie i jej mieszkańcom i w znaczący sposób poprawimy możliwość wyszukiwania lokalnych firm, organizacji lub instytucji, a także konkretnych usług oraz produktów.

 

Dodaj do zakładek Link.